"بهشت رضا" ی روستای جهادآباد مهماندار شد.

"بهشت رضا" مزارستان جدید روستای جهادآباد است. که قرار است عزیزان ما از این پس در آن مکان به آرامش ابدی فرو روند. نمیدانم چرا دوست ندارم از کلمه گورستان و قبرستان استفاده کنم. لذا بهتر دیدم که آنجا را مزارستان بنامم. مزارستانی که نامش "بهشت رضا" است.

در روز سه شنبه برابر اول بهمن ماه 1392 اولین تن در آن مزار همیشگی آرام گرفت. زنی زحمتکش و مادری مهربان و خدمتگزار به نام "معصومه خسروی" که عمری را پرستار بیماران در بیمارستان سعدی اصفهان بود به عنوان اولین متوفی در بهشت رضا به خاک سپرده شد. روحش شاد و قرین رحمت پروردگار باد. او فرزند مرحوم علی معروف به علی اصفهانی است. از خانواده این مرحوم که حاضر شدند راه را هموار کنند و موافقت کردند عزیز آنها اولین نفری باشد که  در این مکان به خاک سپرده شود, تشکر میکنم.

از شورای روستای جهاد آباد درخواست میکنم که در جهت آبادانی مزارستان و تهیه امکانات و تسهیلات مورد نیاز اقدام لازم را انجام دهند. لازم است که در این رابطه اطلاع رسانی به مردم انجام شود. و نظم و ترتیب در ایجاد قبرها در نظر گرفته شود. کارهای این مکان باید مدیریت شود. مدیریت آن باید به مردم معرفی شود که مسئول چه کسی است؟ هزینه های به خاکسپاری تعیین شود و تعرفه ها به اطلاع مردم برسد.

من منتظرمی مانم تا چنانچه شورای محترم روستا اطلاعاتی دارد برایم بفرستد تا در این وبلاگ قرار دهم.

از این پس عزیزان خود را در این مکان جدید به خاک خواهیم سپرد و دعائی که میتوانم بکنم این است که انشاالله هیچ جوانی در این مکان به خاک نرود و کسانی که در این مکان به خاک سپرده می شوند عمر طبیعی و طولانی خود را کرده باشند.

 

/ 0 نظر / 39 بازدید