شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان

دوستان خوبم سلام

امروز روز ۵ شنبه بود. و مراسم هفتم مرحوم مهر علی خسروی. مردی که مهر علی داشت و خدایش رحمت کند. من در مراسم تمام عزیزان روستای جهاد آباد شرکت میکنم. امروز هم طبق معمول برای عرض ادب خدمت فرزندان آن مرحوم مخصوصآ‌ حاج ابراهیم فرزند ارشد ایشان و نیز خواندن فاتحه شرکت کردم. و قصد داشتم پیرامون دو مطلب سخنرانی کنم.

1- در رابطه با کمک برای ساخت مسجد. و تشکر از برادران هیئت امناء که چه زحماتی را متحمل میشوند برای ساختن مسجد. و چه همت والائی داشته اند و دارند که پیگیری میکنند برای جمع آوری اعانات خیرین برای ساخت مسجد.و میخواستم باز هم تبلیغ کنم برای جمع آوری پول برای ادامه ساخت مسجد. مسجدی که آبروی دنیا و آخرتمان است.

2- در رابطه با شهادت مولا علی ابن ابی طالب علیه اسلام. و مناقب و فضائل حضرتش. میخواستم از نهج البلاغه بگویم و از خالق آن علی (ع) و از گرد آورنده آن سید شریف رضی. و میخواستم داستان شیخ مفید را بگویم و چگونگی تربیت برادران بزرگوار شیخ مرتضی و سید رضی.

میدانید سی سال است در مسجد و جاهای دیگر سخنرانی میکنم. برای تبلیغ اسلام و سربلندی مملکت ایران. و افتخارم این است که بدون مزد و منت این کار را میکنم. و این کار را از معلم شهید شریعتی به ارث برده ام که میگفت: خدایا تو را شکر میگذارم که مرا از آنان قراردادی که پول دنیا را خرج آخرت و آبادی دین میکنند . نه آنان که پول دین میگیرند و خرج دنیایشان میکنند.

این بار دوم است که در مسجد حضور پیدا میکنم و موفق به صحبت کردن با شما نمیشوم. البته کسانی از دوستان مؤمن روستا هستند که دوست ندارند من صحبت کنم. و من فقط از این ناراحتم که مردم را از سخنان من محروم کرده اند و گرنه من علاقه ای به صحبت کردن ندارم. و دوستدار تمام مردم خوب روستایمان هستم و هر چه تا کنون گفته ام برای سازندگی بوده است و پیشرفت. سازندگی اخلاقی و رشد و بالندگی در تمام عرصه ها.

در این شب قدر از خداوند میخواهم که به همه ما صعه صدر عنایت کند تا حرف حق دیگران را بشنویم. و ما را از شر نفس بر حذر دارد.

و من هم در حال حاضر تمام همت ام برای کمک به ساختن مسجد است. مسجدی که انشاالله ساخته خواهد شد و برای ما به یادگار میماند. والسلام  .

/ 1 نظر / 21 بازدید
یاسر

باسلام.امیدوارم حالتان خوب باشد.هفته دفاع مقدس مبارک باشه.انشاالله بتوانیم حق شهدا را ادا کنیم چون به قطره قطره خون شهدا مدیون هستیم.به سایت بچه ولایتی های شاهین شهر هم سر بزنید خوشحال میشیم.www.khaahaan.blogfa.com(هییت رهروان شهدا_طلاب و دانشجویان عدالت خواه شاهین شهر*رزمندگان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی حزب الله شاهین شهر)