مسجد روستای جهاد آباد

دوستان ، خواهران و برادران ایمانی ام

سلام

مسجدی داشتیم . آن را خراب کردیم. حالا مسجدی نداریم. اما میخواهیم مسجدی بسازیم بسیار بزرگتر و در همان مکان. مسجدی که محل عبادتمان باشد.

 مسجدی که مکان راز و نیاز انسان های پاکباز باشد با خدای بزرگ.

مسجدی که در آن نمازهای یومیه مان را به جماعت به پای داریم. مسجدی که در آن برای امامان معصوممان مراسم عزاداری بر پا کنیم و از دریای معرفت آنان توشه ها برگیریم. مسجدی که مراسم محرم و صفر و عاشورا و رمضانمان را در آن به سر بریم. مسجدی که دعای کمیل و دعای ندبه در آن بخوانیم و شب های جمعه به یاد امام اولمان علی (ع) ناله کنیم. مسجدی که مشکلاتمان را در آن با خدای بزرگ در میان گذاریم.

مسجدی که در آن امور فرهنگی و اجتماعی خویش را به پیش بریم. مسجدی که در آن با دوستان مؤمن خود دیدار و مشورت کنیم.

مسجدی که در آن برای پدران و مادران و عزیزان رخت بربسته از این جهان فانی مراسم ختم و فاتحه برگزار کنیم.

و مسجدی که همه چیز و آمال و آرزویمان باشد و ....

و بالاخره میخواهیم مسجدی بسازیم که آبروی این دنیایمان باشد و توشه سفر آخرت.

اما عزیزانم دستمان خالی است. به کمک فکری و معنوی و مالی شما نیازمندیم. جمعی از دوستان (اعضای هیئت امناء) دست و آستین بالا زده و کمر همت بربسته اند و بر خدای بزرگ توکل کرده اند و اقدامات خوبی انجام داده اند ولی بدون یاری شما بسیار دیر به سر منزل مقصود میرسند.

شما هم یار باشید و کمک کنید تا این مسجد که آبروی دنیا و آخرتمان است هر چه زودتر ساخته شود و از گلدسته های آن برای سالیان دراز ندای آسمانی الله اکبر طنین اندازد و نام ما و شما هم در طومار مسجد سازان ثبت گردد که : انما یعمر مساجدالله من آمن بالله و الیوم الآخر.

بدینوسیله از آن سرور گرامی دعوت میشود در مراسم جشن نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت دوازدهمین امام شیعه حضرت مهدی (عج) در محل مسجد روستای جهاد آباد رآس ساعت 10 صبح روز جمعه تشریف فرما باشید و از برنامه های معنوی آن استفاده کرده و کمک های مالی خود را برای ساخت مسجد اهداء کنید.

مسجد حتمآ ساخته خواهد شد اما بنگریم که آیا نام ما هم در گوشه ای از این طومار مسجد سازان ثبت شده است؟

/ 2 نظر / 30 بازدید
بهرام خسروی

سلام و درود بر مرد مخلص خدا . وقتی وبلاگ زیبا و ستودنی شما را دیدم بی نهایت خوشحال و مسرور شدم. چرا که هر چند بنده حقیر سالهاست ترک وطن نموده ام و در کاشان ساکن هستم ولی همیشه قلبم برای زادگاهم می تپد. من از راه دور به شما تبریک گفته و از خداوند متعال موفقیت روزافزون خواستارم. یک پیشنهاد داشتم که اگر امکان دارد روی سایت قرار دهید: برگه ای به معرفی شهدای عزیزمان اختصاص دهید تا همه و خصوصا نسل جدید بیشتر با آنها آشنا شوند. اگر اجازه بدهید بنده سایت شما را روی سایت خودم لینک کنم تا بتوانم دیگر دوستان را نیز از وجود سایتتان با خبر کنم(البته با اجازه) باز از زحمات شما تشکر می کنم و به خدای بزرگ می سپارمتان سایت من: www.bahramsys.bloghaa.com ایمیل من:bahramsys@yahoo.com

هلن کرنری

کاشی فقط توی این مسجدتون یک کمی به خانمها یاد می دادین کمتر تهمت بزنند و کمتر شایه پراکنی کنند و یاد بدین که چطور وقت خودشون را توی زندگیهاشون استفاده کنند و مطالعه بیشتر بکنند از احکام و احادیث پیامبران برای آنها بگید. مسائل را برای آنهایی که سواد ندارند باز کنید بشکافیت ممنون می شوم. با تشکر یکی از ساکنین روستا