نوروز 90 مبارک

فرارسیدن سال نو را به همه هموطنان خوب خودم تبریک میگویم.  انشاالله که سالی پربرکت در پیش رو داشته باشید.

دید و بازدید و عیدی دادن را که از سنت های خوب عید سعید باستانی است فراموش نکنید. مخصوصآ به بچه ها عیدی بدهید. حتی به  پیرمردها و  پیر زنان  که بزرگان خانواده هستند عیدی بدهید. اینها خاطراتی میشود که در ذهن کوچکترها نقش می بندد و بزرگترها هم احساس میکنند که تنها نیستند.

شادکامی و موفقیت شما را از درگاه خدای بزرگ خواهانم.

/ 20 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسر

سلام. چقدر سخت گذشت یکسال ندیدنت. به یکمین سالگرد کربلایی امیر نزدیکیم و هنوز در شوک از دست دادن او هستیم. هنوز هم باورم نمیشه.ادمهای خوب را خدا میبره پیش خودش. انشا الله بتو نیم راه کربلایی امیر را ادامه دهیم. برای شادی روحش الفاتحه مع الصلوات.

عبد گنهکار خدا

سلام .چرا مخاطبین این وبلاگ سه نفر هستن. اونم از یه خانواده . محسن و یاسر و محمد. واقعا خانواده با بصیرتی هستن. بازم به این سه نفر.

محسن خسروی میرزاقدم

آقا یا خانم عبد گنهکار:انشاالله گنهکار نیستید واگر هم هستید خدا گناهاتونو ببخشه.ازاین که ما ستودید ممنونم ولی اگه واقعا این حرفو از ته دل زده باشین این که کاری نداره شما هم به جمع ما بپیوندین وما را از ارشادات خودتون بی نصیب نکنین ولی خواهش میکنم اگه ممکنه هم شما هم آقا یا خانم م.ف خودتونو معرفی کنین.اینجوری فکر کنم بهتر باشه.موفق باشید(هم شما هم آقا رضای عزیز)

یلسر

سلام خدمت اقارضا و بنده گنهکار خدا.کاش میدونستم کی هستید.اسم ننوشتن شما ما را دچار ..........قصد شمارو نمیدونم.ولی خوش بینم. از لطف شما متشکرم.نظر لطف شماست.انشاالله خداوند گناهان همه را ببخشه. به امید موفقیت روزافزون همه اهالی خوب روستا.

محمد(عباس عموقدم)

اقا-خانم عبدگنهکارخدا این یک فاجعه است که مردم ما اهمییتی به سایت روستا نمیدن واین نشان دهنده این است که جوانان روستا وقتی برای این چیز ها نمیگذارند دلیلش هم به خاطر دو دستهگی ها و اختلافات درونی است راستی( اسم شما به من میگوید از من کمتر گناه کرده اید)چون غروری نداشتید اما من غرور داشتم باتشکر ازهمه ی شما عزیزان

هلن کرنری

با سلام خدمت آقای رضا خسروی با عرض معذرت چون من هم درس می خوانم و هم کار می کنم نمی توانم مرتب به وبلاگ شما سر بزنم .اما در این مدت تمامی پیامهای بچه ها را خواندم و متوجه شدم که هنوز کینه های قدیمی و دو دسته گیها باقی است . هنوز مسجد همانطور و حسینه همانطور می خواستید در این ماه مبارک رمضان در این ماه عزیز در این ماه که همه مهمان خدا بودند. دلهای همه را یکی کرده و دستی بر سر روی این روستا بکشید. در این ماه من ندیدم که آقا بر روی منبر حرفی از محبت و دوست داشتن بزند. یا برای مردم بگوید که کسی که روزه می گیردو نماز می خواند باید با یکدیگر دوست و رفیق باشند. کسی که روزه میگیرد باید به تمام دستورات قرآن و پیامبر گرامیش (ص ) پیروی کند.چرا در تمام این نمازهای جماعت ظهر و مغرب گفته نشد که چرا از هم کینه دارید ؟ حتی داغ هم که می بینند خیلی زود خود را در مراسم حاضر می کنند که فقط خودشون را نزدیک می بینند که هیچ تنابنده ای دوست ندارد دشمنش هم یک خار به کف پاش بره .

هلن کرنری

با سلام خدمت آقای رضا خسروی می خواستم چیزی راجب قرار دادن این نمونه پرچم ها ست می دونید که اینها پرچم کشورهای انگلیس و فرانسه و روسیه این یعنی چه ؟؟؟؟؟؟؟

هلن کرنری

اول اسم بچه ها که براتون پیام دادن یک پرچم است مثلا مال من از ایران ولی محمد عباس عموعباس امریکا است و محسن خسروی میرزا قدم پرچم انگلیس

هلن کرنری

با سلام تشکر می کنم از ایمیلی که برام دادید و هم اینجا مسئله را باز کردید و می دونستم که از هر کشوری باشی پرچم کشورشان می افته من نگفتم که سیاسیه فقط دیدم که اینها که خیلی سخت می گیرند. چرا دیگه ؟ به هر حال بازم تشکر

امید خسروی(آقامحمد)

سلام به برادرارجمندجناب آقارضا.درابتدا سالروز ازدواج دوموجود بی همتای عالم حضرت علی(ع)این افسرشکست ناپذیرلشگراسلام وحضرت فاطمه الزهر(س) راخدمت شماسرورگرامی ونیزکلیه مخاطبین وبلاگ بالاخص آقایاسروخانواده محترمشان تبریک میگویم. گله ای کوچک ازشماداشتم.اینطورظواهرامرنشان میدهدجنابعالی مدتهاست به وبلاگ سری نمیزنید.خواهشمند است درصورت امکان درخصوص مشخصات روستا-معرفی شهداوفضیلت های آنان- شخصیت های موثردرروستامانند کربلایی امیر و.... مطالبی درسایت جهت آشنایی بیشترهمکان قراردهید.راستی بنده هرچندروزیکبارکه سایت رامطالعه میکنم مطلب جدیدی نیست وعکسهای مکه راکه میبینم بسیاردلگیروهوایی میشوم جایتان خالی ایام نوروزآنجا بودم آه که چه فضایی کاش میشد.....