شورای محلی روستای جهاد آباد

انتخابات شورای محلی روستای جهاد آباد همزمان با انتخابات شورای اسلامی سایر شهرهای کشور و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ جمعه 24 خرداد 1392 برگزار شد.

در انتخابات ریاست جمهوری حجه الاسلام آقای دکتر حسن روحانی از طرف مردم فهیم ایران برای ریاست جمهوری کشور ایران انتخاب شد. این انتخاب را به همه مردم ایران خصوصاً مردم جهاد آباد تبریک میگویم. که انتخاب شایسته ای بود و امیدواریم ایشان در خدمت به کشور اسلامی ایران موفق باشند و شاهد سربلندی ایران در تمام زمینه ها باشیم. و ملت ایران هم همیشه در رفاه و آسایش بوده و زندگی رو به رشد و فلاحی داشته باشند.

به عنوان شروع میخواهم که شما خودتان اطلاعات مرا تکمیل کنید و به سوالات زیر پاسخ دهید:

1-      چه کسانی به عنوان اعضای شورای محلی روستا انتخاب شدند؟

2-      اعضای علی البدل چه کسانی هستند؟

تا آنجا که من شنیده ام آقای حسین خسروی فرزند مرحوم احمد رضا یکی از اعضا هستند که قبلاً نیز عضو شورا بوده اند. همچنین آقای منوچهر خسروی فرزند یعقوب یکی دیگر از اعضا هستند که در دوره های قبلی عضو شورا بوده اند. من همین دو نفر را شنیده ام بقیه را شما نام ببرید. در همین جا به این عزیزان تبریک میگویم و برایشان آرزوی موفقیت و خدمت به اهالی روستا را از خداوند خواستارم.

3-      وظایف شورای محلی چیست ؟

4-      شما چه انتظاراتی از شورا دارید؟

5-      اعضای شورا چه اقدامات و کارهائی باید برای روستا انجام دهند؟

شما پاسخ دهید من هم بزودی انتظارات خود را از شورا برایتان می نویسم. روستای ما جای کار فراوان دارد و همه باید دست به دست هم دهیم و به اعضای شورا کمک کنیم تا روستای آباد و شاد و سربلندی داشته باشیم. انشاالله

 اعضای محترم شورا  اسامی و عکس خود و نوشته های خود را برایم بفرستند تا در وبلاگ قرار دهم تا کمکی کرده باشم.

حالا که این مطلب را می نویسم بازی فوتبال ایران و کره هم تمام شده و ایران با یک برد خوب به بازی های جام جهانی 2014 راه یافت که این پیروزی را به همه عزیزان مخصوصاَ ورزش دوستان مبارک باد می گویم. ورزش یادتون نره.

/ 13 نظر / 104 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سرباز رهبرم "سیدعلی"

"امام خامنه ای" در خصوص اظهارات نامزدهای انتخابات: 1392/04/05 دولت فعلی نقاط قوت فراوانی دارد.چقدر خوب بود وقتی معضل اقتصاد و گرانی را می گفتند کارها و زحمات را هم بیان میکردند.این انصاف است. ....................................................... ...................................................... ما از رای دادن به دکتر احمدی نژاد پشیمان نیستیم. امیدوارم مردم بعد از چند وقت آرزوی داشتن دکتر احمدی نژاد را نکنند.امیدوارم.........

سلام.از زحمات شما و حرفای خوب سرباز رهبر ممنون.

با سلام. از زحمات شما تشکر

علی

سلام خدمت همه درگذشت حاجیه خانم ملک خسروی همسر مرحوم استوار شکرا... رو به تمام اهالی روستا تسلیت عرض میکنم. مراسم هفتمین روز روز 5شنبه ساعت 5 الی30\6 در مسجد جامع برگذاز خواهد شد.

بنده خدا

سلام دروبلاگ بچه های جهاداباد با مطلب ""ظلمی که به فرهنگ روستا می شود"" در خدمتتان هستم

جوانان روستا

سلام از شورای جدید میخوایم که به فکر اینترنت پرسرعت باشندADSL مچکر.

پرده نشین

سلام.گر رسم شود که مست گیرند × در شهر هر انچه هست گیرند . لوپ گلیه 206سوار به چه جراتی دم از علی میزنی نفست از جای گرم بلند میشه تو چه میدونی فقر چیه و.... مشکلی دارم زدانشمند مجلس باز پرس × توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند.وعده ما روز رستا خیز. خدا نگهدار

جوان روستا

چرا انترنت پر سرعت نمیارید بفکر باشید شما هایی که ادعا میکنید واسه خدا کار میکنید

از طرف مردم

سلام تشکر فراوان از شما بخاطره اینکه امسال عاشورا تلاش خوبی برای اتحاد دو مسجد کردید و هم اینکه در مسجده بالا حضور پیدا کردید.ممنون.

بهرام(کاشان)

با سلام و درود خدا بر آقا رضا[گل] بنده حقیر فکر می کنم این وبلاگ جهت به تصویر کشیدن مشکلات روستا و مردم روستا ایجاد شده و انصافا" باید از مصبب آن تشکر و قدردانی بشه خواستم از اینجا سلامی گرم به جناب آقا یا خانم(پرده نشین!) بکنم و از ایشون تقاضا کنم دوست عزیز اگر تشکر لازم نمی دانید لااقل زخم زبان نزنید! چرا نام خودتون رو پشت پرده پنهان میکنید؟ عزیزم شجاع باش! اگر حرف داری آقا رضا آماده شنیدن حرفای شما هست. اگر با منطق با کسی حرف بزنی و بحث کنی به نظر من خیلی بهتر از این مطالبی هست که در این جا نوشتی که چندان جالب و در خور شخصیت جنابعالی نیست! البته بنده حقیر رو ببخش اگه جسارتی به شما کردم...موفق باشید[گل]