یک پدر شهید

با خبر شدم که حاج عوضعلی خسروی پدر شهید ایرج خسروی به رحمت ایزدی پیوسته است.

حاج عوضعلی خسروی مردی زحمتکش و مؤمن بود که سختی روزگار چشیده بود. و در عمر پر بار خود فرزندی همچون شهید ایرج خسروی را تقدیم اسلام نمود. که شهید او، اولین شهید روستای جهاد آباد بود و راه را به دیگر جوانان روستا نشان داد.

درود بر آن شهید که پیکر مطهرش چندین ماه در تنگه چزابه مفقود بود و پس از مدت ها پیدا شد و در گلستان شهدای روستای جهاد آباد به عنوان اولین شهید به خاک سپرده شد. و هفته گذشته پدر نیز در کنار فرزند آرام گرفت. و من فکر نمیکنم کسی از این پدر غیر از خوبی دیده باشد.

و درود و رحمت خدا بر پدری که فرزندی چنین پرورش داد.

عصر روز 5 شنبه اول مرداد 88 مراسم هفتم آن مرحوم در مسجد روستا بر پاست. امید که بتوانیم در این مراسم عرض ادب کنیم به پیشگاه شهیدان و خانواده آنان.

شما هم میتوانید با پیام خود خاطراتی از ایشان بنویسید و یاد ایشان را زنده نگهدارید. 

/ 2 نظر / 24 بازدید
بیژن خسروی

دوست عزیز سلام با تشکر از زحمات شما بابت این سایت ...مطلبی بود که لازم دانستم به عرض جنابعالی برسانم و ان این بود که: مطالبی که با آبروی دیگران بازی میکنند و روی سایت می فرستند را به عنوان جفنگ نامه به حساب بیاورید و آنها را روی سایت نگذارید با تشکر : بیژن خسروی

یاسر خسروی(نوه عمو میرزا قدم/پسرعلی اقا

باسلام.امیدوارم در کاری که شروع کردید موفق باشید.اگر امکان دارد عکس شهدای والامقام روستارا هم در وبلاگ خود جای دهید تا خدای ناکرده یاد انها از دل ما بیرون نرود. تقدیم به اهالی روستا: قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است یازده بار شمردیم یکی باز کم است این همه اب که جاریست نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کم است. اللهم ارنی الطلعت الرشیده و الغرت الحمیده. yaser.khosravi.gmail.com